

Галогенова автолампа HY21W 12V 21W BAY9s Amber — Помаранчева лампа в покажчик повороту
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65003305
+380 (66) 594-71-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоякісна галогенова лампа стандарту HY21W з цоколем BAY9s. Спеціальне помаранчеве напилення колби (Amber) забезпечує правильний насичений колір для використання в покажчиках повороту з прозорою оптикою. Компактний металевий цоколь зі зміщеними штифтами гарантує надійну фіксацію та правильне встановлення. Відрізняється підвищеною яскравістю та тривалим терміном служби порівняно зі звичайними лампами розжарювання.
Технічні характеристики-
Маркування: HY21W
-
Тип цоколя: BAY9s (металевий, штифтовий)
-
Напруга: 12V
-
Потужність: 21W
-
Колір колби: Amber (Помаранчева)
-
Колірна температура: 1800K
-
Тип лампи: Галогенова
-
Призначення: Покажчики повороту, додаткові вогні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | BAY9S |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 1300К |
| Функціональне призначення | Передні покажчики поворотів, Бічні покажчики поворотів |
| Код запчастини | HY21W |
| Колір світіння | Помаранчевий |
| Потужність | 21 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴


