
Автолампа галогенова PY24W 12V 24W PGU20/4 Amber — Помаранчева лампа покажчика повороту
459 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65008839
+380 (66) 594-71-31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Галогенова лампа преміальної якості стандарту PY24W. Спеціальне стійке напилення колби кольору Amber забезпечує яскраве помаранчеве світло, необхідне для коректної роботи покажчиків повороту в сучасній прозорій оптиці. Завдяки високій потужності 24W та надійному пластиковому цоколю PGU20/4, лампа гарантує стабільну роботу та чітку видимість сигналу навіть при інтенсивному сонячному світлі.
Технічні характеристики-
Маркування: PY24W
-
Тип цоколя: PGU20/4
-
Напруга: 12V
-
Потужність: 24W
-
Колір колби: Amber (Помаранчева)
-
Колірна температура: 1800K
-
Тип лампи: Галогенова
-
Кількість контактів: 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | PY24W |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 1300К |
| Функціональне призначення | Передні покажчики поворотів, Задні покажчики поворотів |
| Код запчастини | PY24W PGU20/4 |
| Колір світіння | Помаранчевий |
| Потужність | 24 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴


