Висококласна коаксіальна двополосная автомобільна акустика типорозміру 6,6" (165 мм), призначена для установки в двері або задню полицю.
У динаміках Blaupunkt Pure Coaxial 66.2 використані високоякісні великі неодимові магніти, міцні композитні дифузори і м'які гумові підвіси, які сприяють досягненню максимального якості звуку у всьому діапазоні частот від 90 Гц до 22000 Гц, а також при будь-якій гучності.
Номінальна потужність динаміків по RMS складає 40 Вт, а максимальна 280 Вт. Кошик динаміка металевий, штампований, завдяки чому відрізняється чудовою стійкістю до вібрацій.
Переваги:- Вироблено з використанням тільки найкращих матеріалів.
- Великий запас гучності і дуже широкий діапазон робочих частот.
- Володіють великим і потужним неодимовим магнітом.
- Рекомендуються для установки в задню полицю легкових автомобілів і позашляховиків.
- Комплектуються захисними решітками, які мінімізують негативний вплив зовнішніх факоров.
- Розміри динаміка становить 6,6 дюймів, а його монтажна глибина дорівнює 40,4 мм.
- Опір становить 4 Ом, що необхідно враховувати при узгодженні акустики з головним пристроєм або підсилювачем.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Blaupunkt |
| Количество полос | 2 |
| Номинальная мощность | 40 Вт |
| Чувствительность | 90 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Монтажная глубина НЧ-динамика | 40,4 мм |
| Пиковая мощность | 280 Вт |
| Сопротивление | 4 Ом |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна-регистрации бренда | Германия |
| Тип | Коаксиальная |
| Типоразмер | 6-6.5'' (16-17см) |
| Форма | Круг |
| Частотная характеристика | 90 - 22000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 730 ₴




